TMFUTBOLLive

TMFUTBOL Live › Italýan Seriýa B

Italýan Seriýa B 2026/27 — tablisa, netijeler we oýun tertibi

Italýan Seriýa B: häzirki tablisa, soňky netijeler we indiki duşuşyklar.

Tablisa — Italýan Seriýa B 2026/27

#ToparOÝDÝşTapU
1 Palermo 9720+1023
2 Modena 9612+819
3 Askoli 9531+1018
4 Mantowa 9522+417
5 Benewento 9432+615
6 Piza 9432+515
7 Züdtirol 9342+113
8 Padowa 9414-113
9 Werona 9333+312
10 Awellino 9333+312
11 Çezena 9252-311
12 Wirtus Entella 9243+110
13 Karrareze 9315-110
14 Arettso 9315-1010
15 Kremoneze 9234-39
16 Wiçenza 9234-59
17 Ýuwe Stabiýa 933308
18 Empoli 9216-77
19 Sampdoriýa 9126-105
20 Katandzaro 9126-115

Oýun tertibi

31.10
19:00
Züdtirol Çezena –
–
31.10
19:00
Kremoneze Benewento –
–
31.10
19:00
Modena Mantowa –
–
31.10
21:15
Katandzaro Padowa –
–
31.10
23:30
Sampdoriýa Wirtus Entella –
–
01.11
19:00
Awellino Piza –
–
01.11
19:00
Empoli Ýuwe Stabiýa –
–
01.11
19:00
Arettso Askoli –
–
01.11
21:15
Werona Karrareze –
–
01.11
23:30
Palermo Wiçenza –
–
07.11
00:30
Askoli Palermo –
–
07.11
19:00
Piza Züdtirol –
–
07.11
19:00
Padowa Empoli –
–
07.11
19:00
Çezena Katandzaro –
–
07.11
19:00
Ýuwe Stabiýa Arettso –
–
07.11
21:15
Mantowa Werona –
–
07.11
23:30
Benewento Awellino –
–
08.11
19:00
Wirtus Entella Modena –
–
08.11
21:15
Karrareze Sampdoriýa –
–
08.11
23:30
Wiçenza Kremoneze –
–

Netijeler

29.10 Ýuwe Stabiýa Werona 0
1
29.10 Karrareze Arettso 2
1
28.10 Piza Palermo 3
3
28.10 Çezena Empoli 2
1
28.10 Padowa Züdtirol 2
0
28.10 Mantowa Kremoneze 0
2
28.10 Askoli Sampdoriýa 2
0
28.10 Wirtus Entella Awellino 1
1
28.10 Wiçenza Modena 1
2
27.10 Benewento Katandzaro 1
1
25.10 Werona Piza 1
1
25.10 Palermo Karrareze 2
1
24.10 Arettso Benewento 0
3
24.10 Katandzaro Askoli 1
6
24.10 Züdtirol Sampdoriýa 1
1
24.10 Kremoneze Ýuwe Stabiýa 0
1
24.10 Wirtus Entella Mantowa 0
1
24.10 Awellino Padowa 0
1
24.10 Modena Çezena 3
0
23.10 Empoli Wiçenza 0
2

Toparlar

KatandzaroPalermoZüdtirolSampdoriýaModenaKremonezeÝuwe StabiýaPizaMantowaÇezenaKarrarezeSpeziaBariWenesiýaReggianaFrozinoneAskoliAwellinoEmpoliPadowaWirtus EntellaCittadellaBresciaCosenzaMonsaParmaWeronaKomoArettsoBenewento

Meşhur

UEFA Çempionlar LigasyAFK Çempionlar Ligasy IkiIspan La LigasyIňlis Premýer LigasyReal MadridBarselonaArkadagAhalMançester SitiLiwerpul

Android programmasyny ýükle Programmada aç